Autor textu: Archív
06.06.2014

Žiaci OA v Prievidzi súťažili v prezentovaní Kúpeľov Bojnice

Kúpele Bojnice už viac rokov na tejto súťaži spolupracujú. Žiaci školy po exkurzii v kúpeľoch pripravujú prezentácie kúpeľov, liečební, relaxačných pobytov.

Prievidza 6. júna (SkolskyServis.sk) - Po roku, v rámci predmetu Podnikanie v cestovnom ruchu, žiaci Obchodnej akadémie v Prievidzi súťažili v prezentovaní Kúpeľov Bojnice. Prezentácie boli v programe PowerPoint, ale i programe Prezzi.

Porota, ktorej predsedníčkou bola Ing. Katarína Balážová – vedúca oddelenia marketingu v Kúpeľoch - bývalá žiačka školy, hodnotila úroveň prezentovania, nápad, výtvarné úpravy, animácie ...

„Kúpele Bojnice už viac rokov na tejto súťaži spolupracujú. Žiaci školy, po exkurzii v našich kúpeľoch, pripravujú prezentácie kúpeľov, liečební, relaxačných pobytov... Spomínam si na jednu veľmi kvalitnú 3D prezentáciu apartmánu v našom najmodernejšom liečebnom dome Lysec. Rada sem chodím do poroty, nakoniec, kto sa nerád vracia do svojej „alma mater“?“ zhodnotila súťaž K. Balážová.

Ceny venované Riaditeľstvom Kúpeľov Bojnice – voľný vstup do vodného sveta, saunového sveta, wellness, tričká – získali :

3.A - 1. Dadová Bianka, 2. Grolmusová Nikola, 3. Brániková Katarína;

3.C – 1. Tarabčíková Kristína, 2. Šimurková Denisa, 3. Hudec Milan.

„Žiaci radi súťažia a som rád, keď vidím práve ich rivalitu pri prezentovaní našich blízkych kúpeľov medzinárodného významu. Tieto skúsenosti z prezentácií sa im isto zídu pri osobných pohovoroch do zamestnania, na vysokých školách pri tvorbe projektov. Získavajú sebavedomie, učia sa vyjadrovať, obhajovať svoje názory ... A kúpeľníctvo je jedna maturitná otázka, takže sa im to o rok zíde,“ dodal riaditeľ školy Mgr. Ľubomír Vida, ktorý sa zúčastnil odovzdávania cien.

Víťazom blahoželáme.

A vás, ktorí ste ešte v Kúpeľoch Bojnice neboli, tam pozývame.

Stanislav Malega, učiteľ Obchodná akadémia Prievidza

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Medzinárodný deň afrického dieťaťa
· Deň otcov
· V období od 16. do 30. júna 2019 sa uskutoční riadny termín záverečných skúšok na stredných odborných školách
· Majstrovská Slovenska doma vyrobených detských kár Bardejov, Komenského ulica
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131