Autor textu: Archív
20.03.2015

Produkcia šou Máša a medveď na ľade pridáva ďalšie predstavenie

Organizátori pridávajú v Košiciach ďalšie predstavenia.

Bratislava 20. marca (TASR)

Po tom, čo košická produkčná spoločnosť Comunique spustila predaj lístkov na novú ľadovú šou, zavládol na Slovensku veľký záujem o Mášu a medveďa.

Dopyt po lístkoch v Košiciach a Bratislave presvedčil organizátorov, aby pridali 3. októbra v Košiciach ešte jedno predstavenie.

Produkčný tím, ktorý má bohaté skúsenosti s organizovaním koncertov hviezd slovenskej aj zahraničnej hudobnej scény, sa tentoraz rozhodol staviť na iný žáner a priniesť na Slovensko rozprávku, ktorú milujú deti na celom svete. Posledné dni a týždne ukázali, že aj na Slovensku je záujem o šou je veľmi veľký. V priebehu piatich týždňov od spustenia predaja bolo predaných viac ako 8500 vstupeniek a záujem sa nezmenšuje.

Organizátori preto pridávajú v Košiciach ďalšie predstavenie a v metropole východu sa teda odohrajú, rovnako ako v Bratislave, dve predstavenia v jeden deň.

"Potvrdilo sa, že náš predpoklad o vysokej popularite rozprávky Máša a medveď na Slovensku bol správny. Kontaktujú nás fanúšikovia zo všetkých kútov Slovenska aj Čiech, čo je pre nás jasným dôkazom, že sme urobili správny krok, keď sme sa rozhodli priniesť ľadovú šou práve na motívy tejto rozprávky. Zaznamenali sme už aj záujem od produkčných agentúr v zahraničí, ktoré by radi šou Máša a medveď na ľade prevzali," uviedla pre médiá produkcia šou.

Získanie licencie na značku Máša a medveď trvalo viac než trištvrte roka.

Šou Máša a medveď na ľade je jedinečným projektom, ktorý sa rodí na Slovensku a jeho cieľom je prostredníctvom prepracovaného umeleckého diela spojiť všetkých členov rodiny dohromady. S pomocou skúseného česko-slovenského autorského kolektívu sa na východe našej krajiny rodí dielo, ktoré má vysoký potenciál uspieť aj v zahraničí.

Prečítajte si aj:

TASR informoval PR manažér Michal Vernarský.

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Medzinárodný deň afrického dieťaťa
· Deň otcov
· V období od 16. do 30. júna 2019 sa uskutoční riadny termín záverečných skúšok na stredných odborných školách
· Majstrovská Slovenska doma vyrobených detských kár Bardejov, Komenského ulica
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131