Autor textu: Archív
03.02.2017

Na plese Gymnázia sv. Košických mučeníkov sa tancovalo až do rána

Gymnázium sv. Košických mučeníkov organizovalo 2. ročník reprezentačného plesu v hoteli Centrum v Košiciach. A bolo tam všetko, čo k dobrému plesu patrí – hudba, tanec, dobré jedlo, skvelá zábava...

Košice 3. februára (SkolskyServis.sk) - K pestrému spoločenskému životu patria aj plesy. Plesy firemné, plesy rôznych organizácií alebo združení, mládežnícke, školské, plesy športovcov, hasičov, plesy gymnázií, rodičovské, plesy farské, obecné, mestské, krajské, reprezentačné... Všetky tieto podujatia spája chuť sa zabávať, odreagovať sa, spoločensky sa vyžiť po pracovných povinnostiach.

Plesy sú výbornou príležitosťou na zábavu, na tanec a na príjemný kultúrny zážitok.

Viac ako 100 študentov, učiteľov a rodičov sa v sobotu 28. januára zabávalo v sále hotela Centrum na plese Gymnázia sv. Košických mučeníkov.

Skvelá zábava začala o siedmej večer a trvala až do skorých ranných hodín.

Dievčatá zmenené na nádherné mladé dámy, chlapci v oblekoch, učitelia, ktorí výnimočne neskúšali, pekná výzdoba, dobré jedlo, občerstvenie, chutné koláče, tombola, zábava, neodmysliteľne patrili k slávnostnému večeru.

Celá akcia prebehla vo veľkom štýle. Ples otvorili moderátori - pani riaditeľka RNDr. Adriana Bariová a pán zástupca Mgr. Milan Koščo, ktorí svoju hostiteľskú úlohu zvládli na výbornú.

Prvý valčík patril pani riaditeľke. Program zabezpečili bývalí študenti gymnázia. Tancom potešila Barbora Bariová, ktorá so svojou tanečnou skupinou Barbara Dance Academy zatancovala rezký írsky tanec. Na ľudovú nôtu zahrali súrodenci Takáčovci. Na svoje si v tanečných kolách prišiel každý, veď takmer bez prestávky zaznievala raz moderná, potom zasa ľudová hudba.

Vo výbornej atmosfére plnej zábavy a dobrej nálady ples, ktorý sa už pre školu stáva tradíciou, pokračoval až do rána.

V programe nechýbala vďaka sponzorom ani tombola so zaujímavými cenami. Výhercovia sa mohli tešiť z osobného auta Renault Scenic s plnou nádržou na víkend, z víkendového pobytu pre dve osoby v 4-hviezdičkovom hoteli Glamour na Zemplínskej Šírave či z darčekovej poukážky v hodnote 120 eur na nákup v sieti parfumérií Fann. Všetci, ktorí sa plesu zúčastnili, odchádzali spokojní. Vďaka patrí vedeniu školy, učiteľom, všetkým sponzorom a, samozrejme, aj všetkým účastníkom. A čo dodať na záver? Snáď, že o rok sa vidíme znova.

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· TK Univerzity Pavla Jozefa Šafárika pri príležitosti ukončenia cezhraničného projektu UPJŠ a Eszterházy Károly University v Egri zaoberajúceho sa vytvorením geografickej databázy pre región Tokaj Veľká Tŕňa, spoločenská sála Ostrožovič, s. r. o., Nižná 23
· Slávnostné akademické zhromaždenie Rektor UK Marek Števček udelí najvyššie ocenenie univerzity – Veľkú zlatú medailu UK – predsedovi Ústavného súdu Českej republiky a signatárovi Charty 77 Pavlovi Rychetskému. O 14.00 h bude uvedená pamätná strieborná zbe
· Svetový deň rybárstva
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131