Autor textu: Archív
08.12.2017

Do skončenia hlasovania zostávajú už len tri dni

Hlasovanie v súťaži Nebuď otrok drog 4 sa skončí dňa 10. 12. 2017 o 20:00 hod. Dosiaľ bolo odovzdaných takmer 2500 platných hlasov a značný počet neplatných hlasov.

Bratislava 8. decembra (OTS)

Posledné tri dni zostávajú verejnosti na odovzdanie hlasu niektorej z finálových prác v súťaži Nebuď otrok drog 4. Hlasovanie rozhodne o konečnom poradí finalistov a rozdelení výhier. Do tejto chvíle bolo prostredníctvom stránky

www.nebudotrokdrog.sk

odovzdaných takmer 2500 platných hlasov.

Súťaží sa v štyroch súťažných kategóriách. Hlasujúci môže odovzdať svoj hlas len raz jednej súťažnej práci v každej kategórii. Organizátor projektu a súťaže, Tlačová agentúra Slovenskej republiky, vyžrebuje zo všetkých hlasujúcich troch výhercov nákupných poukážok. Hlasovanie sa skončí dňa 10. 12. 2017 o 20:00 hod. Výsledky hlasovania budú zverejnené 11. 12. 2017 spolu s menami vyžrebovaných výhercov z radov hlasujúcich i autorov súťažných prác, ktoré sa nedostali do finále.

Dôležité upozornenie:

V doterajšom priebehu hlasovania evidujeme značný počet neplatných hlasov, teda takých, kde osoba zahlasovala za príslušnú prácu, uviedla svoje meno a e-mailovú adresu, ale následne nepotvrdila svoj hlas prostredníctvom linku, doručeného na zadaný e-mail. Platnosť potvrdzovacieho odkazu je obmedzená na 24 hodín, preto ak ste hlasovali a nepotvrdili svoj hlas, je nevyhnutné zopakovať hlasovanie a zavŕšiť ho kliknutím na potvrdzovací link. Až vtedy bude hlas úspešne započítaný.

Počet hlasov udelených jednotlivým súťažným prácam bude zverejnený až pri záverečnom vyhodnotení súťaže. Dôvodom je zabezpečenie korektnosti hlasovania a udržanie napätia do poslednej chvíle. Organizátor súťaže vyzýva všetkých zúčastnených, aby k záverečnej fáze súťaže pristúpil férovo a dodržiavali pravidlá hlasovania, uvedené

v štatúte súťaže

a v skrátenej podobe v hlasovacom formulári.

Zmena v kategórii výtvarných prác:

Nedopatrením sa stalo, že súťažná práca Lucie Martinickej sa ocitla v kategórii prác žiakov II. stupňa ZŠ, pričom spadá do kategórie prác študentov SŠ. Nakoľko nebol dôvod určiť prípadných náhradníkov v ktorejkoľvek súťažnej kategórii, situáciu sme sa rozhodli vyriešiť presunutím predmetnej práce do správnej kategórie. V kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ je tak možné hlasovať za jednu z deviatich prác, v kategórii prác študentov SŠ za jednu z jedenástich prác.

Porota v nadväznosti na uvedenú zmenu z dôvodu korektnosti prehodnotí svoje poradie prác v kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ aj študentov SŠ, od ktorého sa odvíja určenie Ceny poroty. V dôsledku uvedenej zmeny sa mení udelenie výhier nasledovne: autor súťažnej práce, ktorá sa v kategórii výtvarných prác študentov SŠ umiestni v hlasovaní na 11. mieste, získa nákupné poukážky v hodnote 60 eur (30+30 eur). V kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ 10. miesto udelené nebude.

Ďakujeme za pochopenie, za chybu sa ospravedlňujeme.

Všetky informácie o súťaži sú dostupné na

www.nebudotrokdrog.sk

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2017.

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Prvý termín prijímacích skúšok na pomaturitné štúdium (24. - 30. 6.)
· Predstavenie študentského úsporného vozidla z dielne Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave. Študenti sa chystajú na júlové preteky Shell Eco-marathon Europe 2019 v Londýne. Trnava, Trojičné námestie, 11.00 h
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131