Autor textu: Archív
19.03.2018

MISS stredných škôl je späť! 10-ty ročník súťaže krásou vyrazí dych!

Počas predchádzajúcich rokov svojou účasťou podporili MISS stredných škôl napríklad Dara Rolins, Michal Hudák, Adam Ďurica, Street Dance Academy a iní.

Bratislava 19. marca (SkolskyServis.sk)

Keď vyhlásime, že dievčatá zo Slovenska patria k najkrajším na svete, snáď sa nikto s nami nebude prieť. Nuž a najkrajšie ženy vždy rady súťažia o titul kráľovnej krásy, v prestížnych projektoch MISS. A keď súťažia ženy, prečo by nemohli aj krásne dievčatá? Napríklad stredoškoláčky? Veď o pár rokov môžu práve ony stáť na modelingových mólach, bojovať o korunku pre víťazku a reprezentovať našu krajinu na prestížnych súťažiach. Projekt MISS Stredných škôl môže byť pre budúce TOP modelky skvelým začiatkom.

Súťaž funguje už desiaty rok a primárne sa zameriava na prípravu študentiek pre modeling. Vďaka profesionálnej organizácii dievčatá získajú všeobecný prehľad vo svete módy a zlepšia sa v oblasti etikety aj spoločenského správania. Dostanú tiež jedinečnú možnosť vyskúšať si prechádzku po móle, profesionálne fotografovanie a špičkové líčenie či styling pod dohľadom odborníkov z praxe.

Finalistky sa zúčastnia spoločných sústredení, teambuildingov, výletov a rôznych kurzov. Súťaži MISS stredných škôl dodávajú svojim menom a záštitou váhu mnohé známe osobnosti. V minulosti to boli napríklad úspešná speváčka Dara Rollins, obľúbený moderátor Michal Hudák, ale aj spevák Adam Ďurica, či tanečné zoskupenie Street Dance Academy.

Ako sa môžete súťaže zúčastniť:

Ako a kedy sa môžem prihlásiť?

Všetky potrebné informáciu sú zverejnené na internetovej stránke www.missstrednychskol.sk, kde okrem podmienok a registrácie, nájdeš aj informácie o plánovaných kastingoch v jednotlivých mestách a tiež históriu predošlých ročníkov.

Aké podmienky musím spĺňať?

Základnou podmienkou pre účasť v súťaži je štúdium na ktorejkoľvek strednej škole na území Slovenskej republiky. Účastníčky kastingov musia byť vo veku od 15 do 20 rokov, slobodné a bezdetné.

Kde a kedy sa budú konať kastingy

Výberové kastingy budú v 7 slovenských mestách, pričom dejiskom budú vždy známe a ľahko dostupné nákupné centrá. Všetko odštartuje 26. 3. 2018 od 16:00 kasting v Bratislave, v nákupnom centre Eurovea. Nasledovať budú kastingy v Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade, Trenčíne, Nitre a Žiline.

.

Čo ťa na kastingu čaká?

Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a interakcia s porotou, ktorá bude rozhodovať o tom, ktoré študentky postúpia ďalej. V porote budú sedieť osobnosti z oblasti modelingu, showbiznisu a športu.

Dievčatá, ktoré porota posunie do ďalšieho kola sa v máji zúčastnia finálového kastingu, opäť v Bratislave, kde zabojujú o miestenky, ktoré im zaistia účasť v absolútnom finále.

Finálový galavečer sa uskutoční 22. septembra a jeho dejiskom bude luxusný bratislavský Double Tree by Hilton Hotel.

Budúce finalistky stredoškolskej krásy sa môžu tešiť na exkluzívne ceny od partnerov súťaže. Všetky dôležité informácie nájdete nižšie:

Internetová stránka podujatia –

www.missstrednychskol.sk

Registrácia do súťaže –

http://missstrednychskol.sk/registracia/

FaceBook Fan Page –

www.facebook.com/missstrednychskolsr

Instagram Fan Page –

www.instagram.com/missstrednychskol

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· TK Univerzity Pavla Jozefa Šafárika pri príležitosti ukončenia cezhraničného projektu UPJŠ a Eszterházy Károly University v Egri zaoberajúceho sa vytvorením geografickej databázy pre región Tokaj Veľká Tŕňa, spoločenská sála Ostrožovič, s. r. o., Nižná 23
· Slávnostné akademické zhromaždenie Rektor UK Marek Števček udelí najvyššie ocenenie univerzity – Veľkú zlatú medailu UK – predsedovi Ústavného súdu Českej republiky a signatárovi Charty 77 Pavlovi Rychetskému. O 14.00 h bude uvedená pamätná strieborná zbe
· Svetový deň rybárstva
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131