Autor textu: Archív
05.02.2014

Kapela Peter Bič Project má konkurenciu - študentov z Trebišova

Členovia kapely Peter Bič sa stretli s Peter Gýč Projektom, ktoré prespievalo hit “Hey Now” na trefné “Nemám” .

Bratislava 5. februára (SkolskyServis.sk)

Kapela Peter Bič Project má zmysel pre humor!

Úspešná skupina prekvapila triedu na strednej škole v Trebišove a priniesla jej balíky kriedy!

Peter Bič a spol tak reagovali na podarenú paródiu megahitu “Hey Now”, ktorú budúcoroční maturanti zverejnili na webe. V nej totiž spievali namiesto “Hey now”, že “Nemám kriedu”!

Úspešná skupina Peter Bič Project má konkurenciu z radov študentov! Na strednej odbornej škole v Trebišove vzniklo zoskupenie Peter Gýč Projekt, ktoré prespievalo hit “Hey Now” na trefné “Nemám” .

„Celé to spískal náš profesor, ktorý to vymyslel a pripravil." Skonštatovala trojica protagonistov - speváčka Miška, spevák Števo a gitarista Marián, profesor na škole.

V paródii sa stále dokola spieva o tom, ako škola ani trieda nemá kriedu. A preto sa Peter Bič aj s ostatnými členmi kapely rozhodli, že im teda tú kriedu prinesú!

“Video študentov sa ku mne dostalo náhodne a veľmi ma pobavilo. Úplne napodobnili náš klip k piesni Hey Now a zato si zaslúžia veľké uznanie. Keď sme to s kapelou pozerali, napadlo mi, že by bolo výborné, keby sme tých študentov prekvapili a navštívil ich v škole. Nakúpili sme kriedy a doniesli sme im ich do školy!” Smeje sa frontman kapely Peter Bič.

Do nič netušiacej triedy vošiel počas vyučovania riaditeľ školy. Triedneho profesora a študentov informoval o príchode zástupcov z ministrerstva kultúry.

„S tou paródiou na Hey Now máte veľký problém. Ide o zneužitie autorských práv, na chodbe sú ľudia z ministerstva kultúry.“ Vyhlásil riaditeľ školy.

Strach v triede prerušil príchod členov kapely Peter Bič Project s poriadnymi zásobami kried v rukách. Nastal moment prekvapenia, úsmevy a symbolické odovzdanie kried aj darčekových predmetov kapely.

“Nakoniec sme si to užili aj my, aj študenti. Spoločne sme si pieseň zahrali a zaspievali. Žiaci boli fantastickí, vytvorili atmosféru priam hysterickú… Bolo milé vidieť ich rozžiarené a prekvapené tváre, keď sme do triedy vošli my a nie ľudia z kultúry...” Prezradil s úsmevom Peter Bič.

Megahit skupiny Peter Bič Project “Hey Now” si nakoniec zaspievala celá škola. Študenti sa aj s Bičovcami spoločne na pamiatku odfotili a nakoniec odznela aj úspešná paródia „Nemám“!

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Medzinárodný deň afrického dieťaťa
· Deň otcov
· V období od 16. do 30. júna 2019 sa uskutoční riadny termín záverečných skúšok na stredných odborných školách
· Majstrovská Slovenska doma vyrobených detských kár Bardejov, Komenského ulica
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131