Autor textu: Branislav Jakab
25.05.2023

Deň rodiny v Nitrianskom Hrádku

Pripravené boli rôzne športové aktivity, ukážky hasičov a párková párty.

Foto: Spoločné tance rodín; Branislav Jakab

Dňa 23. mája 2023 bolo v priestoroch materskej školy v mestskej časti Šurian, v Nitrianskom Hrádku pripravené podujatie Deň rodiny spolu s párkovou párty. Trieda Slniečok na Nitrianskom Hrádku je elekovaným pracoviskom MŠ Mostná v Šuranoch. Hovoreným slovom sprevádzala pani učiteľka Erika. Prítomných prišla pozrieť riaditeľka MŠ Mostná, Bc. Oľga Zmateková.

pic
Foto: Športové aktivity od OZ Hrádocká Venuša; Branislav Jakab

Podujatie bolo otvorené spoločným tancom detí spolu s rodičmi, starými rodičmi, či súrodencami. Občianske združenie Hrádocká Venuša si pre deti pripravilo rôzne športové aktivity - beh cez prekážky, beh s vajíčkom, skákanie vo vreci a hod na cieľ. 
Dobrovoľný hasičský zbor Nitriansky Hrádok pre deti pripravilo ukážku hasenia menšieho požiaru a aktivitu, kde museli za pomoci dobrovoľného hasiča prúdom vody zhodiť fľašu. 
Najmilšou aktivitou na podujatí bolo kreslenie rodiny na betónové panely v priestoroch škôlky, kde sa zapojili celé rodiny. 
​​​​​​​
Podujatie pokračovalo spoločnými tancami, drobným občerstvením, voľnou zábavou a ukážkou domu na kolesách - karavanu. Súčasťou bolo maľovanie na tvár vďaka Mestskému kultúrnemu stredisku Šurany. Organizátori podujatia ďakujú všetkým, ktorí sa zúčastnili, pomáhali pripraviť podujatie a všetkým sponzorom.

pic
Foto: Maľovanie pracovníčkami MsKS Šurany; Branislav Jakab
pic
Foto: Zásah dobrovoľných hasičov; Branislav Jakab
pic
Foto: Maľovanie rodín na panely; Branislav Jakab

Jún 2024

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-
Napíšte nám [email protected]