Autor textu: OTS
16.08.2023

Nový školský rok je už za rohom, preto si nezabudnite uplatniť štátny príspevok pre digitálneho žiaka

Namierte si to čím skôr do DATARTu!

Foto: DATART

Bratislava 16.08.2023 (OTS/Skolske.sk)

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky spustilo v apríli 2023 národný projekt „Digitálny žiak“, do ktorého sa zapojili tisíce žiakov po celom Slovensku. Príspevok v hodnote 350 € si uplatnili študenti na kúpu notebookov či tabletov, ktoré im uľahčili vzdelávanie a prístup k informáciám. Ešte ste nevyužili túto možnosť? Poponáhľajte sa! Čas sa kráti!

Začiatok školského roka pomaly, ale isto klope na dvere a s ním aj žiacke povinnosti. Pred nástupom do školy treba už tradične doplniť základnú školskú výbavu, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sa stáva už aj elektronika. Notebooky a tablety patria k školským pomôckam, ktoré žiaci takmer denne využívajú pri vzdelávaní. Aj z tohto dôvodu spustilo Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky projekt „Digitálny žiak“„Veríme, že podpora rozvoja digitálnych zručností u študentov je kľúčová pre ich lepšiu pozíciu na trhu práce. Preto nás teší, že značka DATART môže byť súčasťou tohto projektu,“ hovorí marketingová riaditeľka DATARTu, Sabina Boudová.


Cenu za najobľúbenejší produkt získava...

Ak si kladiete otázku, ktoré digitálne zariadenie je pre vášho školáka najvhodnejšie, máme pre vás odpoveď. „Najobľúbenejším produktom, po ktorom siahajú školáci je notebook značky HP 15-fd0650nc, ku ktorému dostanú navyše multifunkčnú tlačiareň HP Deskjet 2723e ako darček. Notebook je za skvelú cenu, je ideálny na študijné účely a tlačiareň zdarma je pre každého žiaka skvelým bonusom,“ hovorí Boudová. Notebook disponuje 15,6 palcovým Full HD displejom aj sympatickými vychytávkami, ako je webkamera s HD rozlíšením. Laptop je vybavený populárnym operačným systémom Windows 11 Home v režime S, v ktorom je pripravená pestrá ponuka praktických programov pre každého študenta. Notebook je univerzálnym prístrojom so všetkou potrebnou výbavou, ktorý žiakom spoľahlivo poslúži pri štúdiu aj pri chvíľach oddychu.

DATART je na žiakov pripravený

Školáci počas letných prázdnin aktívne navštevujú predajne DATART a uplatňujú príspevok získaný v rámci projektu „Digitálny žiak“. DATART zostáva aj naďalej plne zásobený a zákazníci sa nedostatku tovaru nemusia obávať. Široká ponuka notebookov a tabletov čaká na svojich nových majiteľov vo všetkých 21 predajniach DATART. Pri kúpe nového digitálneho zariadenia je súčasťou služieb DATARTu aj uvedenie zariadenia do prevádzky. „Jedným z hlavných pilierov našej značky sú práve elektrošpecialisti, ktorí zariadenie v predajni uvedú do plnej funkčnosti. Študent tak môže svoje zariadenie okamžite používať,“ uzatvára marketingová riaditeľka.


V každej predajni DATART, popredného českého a slovenského predajcu elektroniky, sa môžete spoľahnúť na vysokú úroveň služieb a širokú ponuku elektro zariadení. Príďte si vybrať ten najvhodnejší notebook či tablet pre vaše potreby a študujte o niečo pohodlnejšie a ľahšie s elektrom z DATARTu.

Prvotným krokom pre požiadanie príspevku na elektroniku potrebnú k štúdiu je registrácia, ktorú rozhodne neodkladajte. Všetky dôležité informácie o projekte nájdete na www.digitalnyziak.sk.

Čo treba vedieť o koronavíruse

December 2023

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
-
-
-
-
Napíšte nám [email protected]