Autor textu: Archív
06.02.2014

Prešovčania sa môžu zapojiť do ankety Naj učitelia mesta Prešov

4. ročník súťaže prináša nové pravidlá, ale aj možnosti pre súťažiacich, ako aj skupinu učiteľov.

Prešov 6. februára (SkolskyServis.sk) - V školskom roku 2013/2014 sme pre vás pripravili (už) 4. ročník internetového hlasovania, v ktorom si opäť verejnosť vyberie Naj Učiteľov mesta Prešov.

Hlavnou myšlienkou súťaže je dať priestor žiakom, rodičom, verejnosti a možnosť zvoliť si učiteľov, ktorí pre nich znamenajú "naj učiteľov" v oblasti výchovy a vzdelávania ale aj rôznych záujmových aktivít v mimoškolskom čase.

Internetový portál Mladýfotograf.sk prináša opäť možnosť zapojiť sa do prešovskej ankety "Naj učitelia mesta Prešov". Víťaza štvrtého ročníka vyhlásia na Deň učiteľov v marci, hlasovať môžu Prešovčania už dnes. Súťaž sa koná každoročne od roku 2011 so zámerom prenechať výber najlepších učiteľov mesta Prešov na žiakov, rodičov, ale aj verejnosť ...

„Učiť, vzdelávať, výchovne pôsobiť, venovať sa žiakom ako v školskom -tak aj mimoškolskom čase, neraz venovať svoj voľný čas, spolupracovať - so žiakmi, rodičmi, verejnosťou, vytvárať lepšie prostredie a napomáhať tak k úspešnému zvládnutiu tohto procesu je prednosťou nejedného učiteľa.

Ocenenie za túto náročnú a krásnu prácu by si isto zaslúžili všetci. My sme sa rozhodli dať priestor žiakom, rodičom a vôbec verejnosti, aby si vybrali toho svojho naj učiteľa,“ uviedol za organizátorov Ľuboš Lukáč.

4. ročník súťaže prináša nové pravidlá, ale aj možnosti pre súťažiacich, ako aj skupinu učiteľov. Tentokrát sa súťaž delí na 4 súťažné kategórie: učitelia materských škôl, učitelia základných škôl, učitelia gymnázií a stredných škôl, učitelia vysokých škôl. Je na vás ktorú z kategórií si vyberiete a zahlasujete tak za "svojho naj učiteľa / učiteľku".

Zapojiť sa môžete prostredníctvom hlasovania na webovej stránke

, kde nájdete hlasovací formulár. Po jeho vyplnení a zadaní údajov o hlasujúcom sa váš hlas premietne v celkovom hlasovaní (pripíše súťažiacim učiteľom). Ak sa chcete zapojiť, urobte tak čo najskôr, hlasovať môžete do 24. marca 2014.

Hlasovať je možné iba 1x (podľa mena a priezviska súťažiaceho a email adresy).

Pre víťazov 4. ročníka (4 učitelia, 1 za každú súťažnú kategóriu) "Naj učitelia mesta Prešov" sme pripravili pamätnú sošku Anjel - srdce. Spomedzi hlasujúcich vyberieme 3 výhercov, ktorí majú možnosť (v záverečnom žrebovaní) vyhrať DVD film.

Naše poďakovanie patrí všetkým učiteľom, pretože za všetko svoje úsilie a nadšenie pre prácu s deťmi a mládežou si zaslúžia nielen vznešené slovo ĎAKUJEM!

Mgr. Ingrid Storinská, CPPPaP Sabinov

Jún 2019

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Medzinárodný deň afrického dieťaťa
· Deň otcov
· V období od 16. do 30. júna 2019 sa uskutoční riadny termín záverečných skúšok na stredných odborných školách
· Majstrovská Slovenska doma vyrobených detských kár Bardejov, Komenského ulica
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131